Zespół Szkół Społecznych w Chocieszowie

Jasełka

19 grudnia w kościele w Niwie odbyło się spotkanie przedświąteczne. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali piękny program, który wprowadził wszystkich w magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Duże wrażenie na zgromadzonej w kościele publiczności zrobił występ najmłodszych- naszych dzieci z przedszkola.

Na zakończenie ksiądz proboszcz serdecznie podziękował wszystkim na przygotowanie spotkania i życzył spokojnych świąt. Po księdzu głos zabrała pani dyrektor. Bardzo wzruszona, również podziękowała za niezwykle udany występ, złożyła gorące życzenia, a następnie obdarowała wszystkich występujących tabliczkami czekolady.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *